The Dark Side of the Moon

PortalPrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Predstavljanje vaših sajtova
Pon Jun 22, 2015 1:28 am od Ana81

» Priče za laku noć ;)
Pon Jul 28, 2014 5:53 pm od radioaktivna

» Urbane legende
Pon Jul 28, 2014 5:50 pm od radioaktivna

» Ljubavne asocijacije
Ned Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Asocijacije
Ned Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Kaladont
Ned Feb 09, 2014 4:56 pm od maja

» Kaladont imena
Ned Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Najlepša reč
Ned Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Oceni avatar..
Ned Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojimo po 1 pa dokle stignemo....
Ned Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojanje u slikama
Pet Sep 13, 2013 7:37 pm od Hanna..

» R
Čet Jan 31, 2013 5:15 pm od Flanders

» Koje su boje Vaše oči?
Sub Jan 26, 2013 2:35 am od vanja

» Trenutno slušam...
Uto Jan 08, 2013 1:13 am od Kaktussic

» Ja sam zadnja...
Sre Dec 26, 2012 1:31 pm od maja

Ključne reči
pesme Ceca horoskop ovog 2011 pisma Stihovi balašević Kako trenutno urbane slici osećate kaladont stihu slike legende NOVE verujem priče momenta volim Ljubavna erotske ljubav osecam
Prijatelji foruma
SENSUAL BannerFans.com Image hosted by servimg.com BannerFans.com PASSION
S1

Share | 

Tajni znakovi nam otkrivaju kakav je u krevetu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
radioaktivna
Administrator
Administrator

Ženski Broj poruka : 9209
Datum upisa : 17.03.2011
Godina : 116

PočaljiNaslov: Tajni znakovi nam otkrivaju kakav je u krevetu   Sre Avg 17, 2011 12:12 am

Iako je čin upoznavanja u krevetu vrlo senzualan trenutak, žene koje su ga prošle nekoliko puta i pri tome se razočarale, već su ga i zasitile. Ali, postoje znakovi koji vam itekako mogu pomoći u potrazi za gospodinom pravim, onim koji će vas zadovoljiti i pružiti vam nezaboravno iskustvo. Doznajte 3 najčešća znaka koji otkrivaju kakav je u krevetu.
1. Poljubac
- Francuski poljubac prava je igra zavođenja i vrlo lako može otkriti dobrog ljubavnika. Staviti jezik na pravo mesto prava je umetnost zato ako naiđete na onog ko to izvodi da vas prođu trnci možete očekivati pravog pastuva.

- Kada muškarac sam odabere trenutak kada će vas poljubiti i to ispadne spontano i seksepilno znajte da je reč o igraču prve lige.

- Greške kod poljubaca na početku veze su dozvoljene, ali sudaranje zubi tokom poljupca nikako. Poljubac ovog tipa otkriva nespretnog muškarca koji doista ne zna šta bi s vama, a gde li kako vas zadovoljiti.

- Prevlažan poljubac uz nekoordinirano vitlanje jezikom znak je da vaš muškarac ima vrlo malo kilometara kada je reč o seksu i ženama. Takav poljubac otkriva neiskusnog šonju koji jedva čeka doći do cilja.

2. Dodir
Dodiri su, posebno u fazi upoznavanja, baš poput poljupca jedna vrsta predigre iz koje možete saznati mnogo o vašem potencijalnom partneru.

- Prenagli prečesti dodiri tokom upoznavanja nikako nisu dobar znak. Takav muškarac je pomalo sebičan i posesivan pa da će svoje potrebe staviti pre vaših.

- Nežni dodiri ili gestovi poput laganog pomicanja pramena s vašeg lica ili nežan dodir vaše ruke simboliziraju zavodnika koji zna kako zadovoljiti ženu.

- Nikakav kontakt još je jedan loš pokazatelj. To može značiti da je sstidljiv, što može biti simpatično i tajanstveno, ali do određene granice ili pak da vas se zbog pomanjkanja iskustva boji.

3. Hrana
- Ako vaš muškarac jede vrlo brzo i halapljivo pritom se ne obazire na ukuse niti izgled hrane vrlo je verojatno da se tako ponaša i u seksu. Želi na brzinu doći do vrhunca ne obazirući se na vas i vaše potrebe.

- Kada muškarac uživa u svakom zalogaju znači da vam može pružiti itekakvo nezaboravno iskustvo. Muškarac ovog tipa voli igre i maženje i jako dobro zna kako vas zadovoljiti.

- Neko ko je izbirljiv i ima vrlo istančan ukus za hranu i većinu stvari ne voli videti na tanjiru znači da niti u krevetu ne voli eksperimentirati s novim zadovoljstvima. Voli rutinu i svaki ga novitet čini nervoznim i nesigurnim.

Izvor:idividi.com.mk

Tajni znakovi nam otkrivaju kakav je u krevetu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta biste rekli osobi iznad da se probudite u krevetu kraj nje
» Miss Congeniality/Mis tajni agent
» Znakovi da je muškarac zaljubljen

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Dark Side of the Moon :: Ljubav i Sex :: Zašto kažeš ljubav, a misliš na sex !? .. :) (+18)-
Skoči na: