The Dark Side of the Moon

PortalPrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Predstavljanje vaših sajtova
Pon Jun 22, 2015 1:28 am od Ana81

» Priče za laku noć ;)
Pon Jul 28, 2014 5:53 pm od radioaktivna

» Urbane legende
Pon Jul 28, 2014 5:50 pm od radioaktivna

» Ljubavne asocijacije
Ned Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Asocijacije
Ned Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Kaladont
Ned Feb 09, 2014 4:56 pm od maja

» Kaladont imena
Ned Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Najlepša reč
Ned Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Oceni avatar..
Ned Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojimo po 1 pa dokle stignemo....
Ned Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojanje u slikama
Pet Sep 13, 2013 7:37 pm od Hanna..

» R
Čet Jan 31, 2013 5:15 pm od Flanders

» Koje su boje Vaše oči?
Sub Jan 26, 2013 2:35 am od vanja

» Trenutno slušam...
Uto Jan 08, 2013 1:13 am od Kaktussic

» Ja sam zadnja...
Sre Dec 26, 2012 1:31 pm od maja

Ključne reči
trenutno verujem kaladont volim balašević slike urbane Ljubavna NOVE slici erotske 2011 legende Stihovi horoskop pesme pisma Ceca ljubav Kako ovog stihu momenta osecam osećate priče
Prijatelji foruma
SENSUAL BannerFans.com Image hosted by servimg.com BannerFans.com PASSION
S1

Share | 

Izbegavajte greške koje bi mogle uništiti seks

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
radioaktivna
Administrator
Administrator

Ženski Broj poruka : 9209
Datum upisa : 17.03.2011
Godina : 116

PočaljiNaslov: Izbegavajte greške koje bi mogle uništiti seks   Sre Avg 17, 2011 12:55 am

Govor tela otkriva puno toga o vama, a može napraviti pravu zbrku tokom seksa. Zato razmislite pre nego okrenete glavu od partnera ili počnete nezainteresovano buljiti u plafon za vreme odnosa.
Gledajte partnera u oči!
Ukoliko ga za vreme seksa ne želite pogledati u oči, gledate u daljinu ili okrećete glavu znaće da nešto nije u redu.

Partner će pokušati otkriti o čemu se radi i razbijati glavu sa stvarima poput onih ima li loš zadah ili neugodan zadah, jeste li stidljivi ili se ne volite ljubiti nakon što vas je oralno zadovoljio.

Ako uistinu ne volite nešto od navedenog ili imate svoje razloge, objasnite mu to nežno i po mogućnosti pre samog odnosa ili se prepustite poljupcu jer će u protivnom sve pasti u vodu, a osećaj će biti sve, samo ne nezaboravan.

Ne proveravajte ima li prašine na plafonu!
Partner za vreme seksa daje sve od sebe, a vi celo vreme gledate u plafon i potpuno ste nezainteresovani, ukoliko scenario izgleda tako, nešto sigurno nije u redu. Ukoliko ne uživate u seksu prekinite odnos, ali nežno i taktično. Ukoliko vam je partner pretežak šapnite mu da biste voleli probati drugi položaj, u svakom slučaju izvucite se uz pomoć šarma.

Seks tokom kojeg proveravate ima li prašine na plafonu neće zadovoljiti niti vas ni partnera.

Ne skrivajte svoje telo!
Zaboravite na vođenje ljubavi u mraku, prigušeno svetlo ili sveće mogu proći, ali kraj potpunog mraka jednostavno stavite znak zabrane.

Muškarci su vizuelni tipovi i žele uživati u vama i svakom deliću vašeg tela, ne uskraćujte im to jer će njegovi uzdasi i dodiri i vama doneti velike užitke.

Budite ta koja inicira seks!
Nemojte dopustiti da muškarac uvek bude taj koji se trudi, iznenadite ga i zaskočite nakon povratka s posla ili tokom jutarnjeg tuširanja. Takve stvari će ga oduševiti, čak i ukoliko vam to ne kaže rečima. Reći će to govorom tela, obratite pažnju!

Izvor:idividi.com.mk

Izbegavajte greške koje bi mogle uništiti seks
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Okrečite svoju sobu: Koje boje su hit ove jeseni
» Koje su dve latino serije koje će uskoro početi da se emituju kod nas?
» Mi pecado/Grešne duše
» Note koje ste trazili
» Koje igrice igrate na FB?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Dark Side of the Moon :: Ljubav i Sex :: Zašto kažeš ljubav, a misliš na sex !? .. :) (+18)-
Skoči na: