The Dark Side of the Moon

PortalPrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Predstavljanje vaših sajtova
Pon Jun 22, 2015 1:28 am od Ana81

» Priče za laku noć ;)
Pon Jul 28, 2014 5:53 pm od radioaktivna

» Urbane legende
Pon Jul 28, 2014 5:50 pm od radioaktivna

» Ljubavne asocijacije
Ned Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Asocijacije
Ned Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Kaladont
Ned Feb 09, 2014 4:56 pm od maja

» Kaladont imena
Ned Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Najlepša reč
Ned Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Oceni avatar..
Ned Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojimo po 1 pa dokle stignemo....
Ned Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojanje u slikama
Pet Sep 13, 2013 7:37 pm od Hanna..

» R
Čet Jan 31, 2013 5:15 pm od Flanders

» Koje su boje Vaše oči?
Sub Jan 26, 2013 2:35 am od vanja

» Trenutno slušam...
Uto Jan 08, 2013 1:13 am od Kaktussic

» Ja sam zadnja...
Sre Dec 26, 2012 1:31 pm od maja

Ključne reči
NOVE Ceca slike pesme horoskop legende ljubav 2011 priče ovog stihu osećate verujem erotske Ljubavna Kako momenta Stihovi kaladont osecam trenutno volim pisma urbane balašević slici
Prijatelji foruma
SENSUAL BannerFans.com Image hosted by servimg.com BannerFans.com PASSION
S1

Share | 

9 sočnih razloga za poljubac

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
radioaktivna
Administrator
Administrator

Ženski Broj poruka : 9209
Datum upisa : 17.03.2011
Godina : 116

PočaljiNaslov: 9 sočnih razloga za poljubac   Sre Avg 17, 2011 1:11 am

Sladak, neodoljiv, poželjan, blizak, neverojatan samo su neke od reči kojima možemo opisati poljubac s voljenom osobom. U mesecu ljubavi ljubite se što više, a kako bi vas naterali na to donosimo vam još 9 devet razloga zašto da poljubite partnera baš sada!
Da ljubljenje nije nešto što se uzima zdravo za gotovo govori i činjenica da postoji i nauka koja proučava ljubljenje, a zove se filematologija, a gledano iz naučnog ugla, ljubljenje je za zdravlje koristan čin. Poljupcem razmenjujemo s partnerom vodu, soli i belančevine, i približno 25 miliona mikroorganizama, a u jednoj minuti ljubljenja potrošimo 26 kalorija.

9 sočnih razloga za poljubac!

1. U ustima postoje hiljadu završetaka nerava (100 puta više nego u vrhovima prstiju) koji stimuliraju želju. Zato je ljubljenje pre, za vreme i posle seksa tako dobro.

2. Čak 40 posto muškaraca je priznalo kako je dug i sočan poljubac najbolja uvertira u vođenje ljubavi.

3. U trenutku kada se vaše usne spoje s partnerovima osetićete želju za bliskošću, dodirima i … Zato i kad niste raspoloženi probajte se samo poljubiti!

4. Usne su stvorene za ljubljenje, ali pokušajte i s partnerovim uvom. Budite nežni, a usput i šapnite nešto bezobrazno.

5. Kad vas partner strastveno ljubi to nije samo zato što izgara od želje za vama već vam tako daje do znanja da želi da i vi njega ljubite baš tako. Agresivno.

6. Muškarci dva puta češće završavaju u krevetu s osobom koja se loše ljubi od žena.

7. 54 posto žena u dobi od 18 do 24 godina je priznalo da je poljubilo drugu ženu. Brojka pada na 43 posto kad se radi o pripadnicama lepšeg spola između 25 i 34 godine.

8. Oznaka X, koja se često koristi kao oznaka za poljubac, potiče još iz Srednjeg veka, kada su se ljudi potpisivali na način da stave znak X na dokument i pored njega utisnu poljubac. Nastavite tradiciju.

9. Ljubljenje produžava životni vek. Istraživanja su pokazala da muškarci koji svaki dan poljube svoju suprugu barem jednom, u proseku žive i do pet godina duže. Stoga, u ime zdravlja, poljubite svoje voljene polovine pre odlaska na posao.

Znate li da dve trećine ljudi za vreme ljubljenja nagnu glavu u desnu stranu. Neki stručnjaci smatraju da ta tendencija ima poreklo još iz razdoblja fetusa u majčinoj utrobi. Ili je to jednostavno način da se izbegne sudaranje nosovima za vreme romantičnog čina.

MIA

Hanna..
VIP
VIP

Ženski Broj poruka : 1111
Datum upisa : 15.08.2011
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: 9 sočnih razloga za poljubac   Čet Avg 25, 2011 6:15 pm

Ooooj, sad mi se zašmagalo! :111:
Nazad na vrh Ići dole

9 sočnih razloga za poljubac
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh