The Dark Side of the Moon

PortalPrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Predstavljanje vaših sajtova
Pon Jun 22, 2015 1:28 am od Ana81

» Priče za laku noć ;)
Pon Jul 28, 2014 5:53 pm od radioaktivna

» Urbane legende
Pon Jul 28, 2014 5:50 pm od radioaktivna

» Ljubavne asocijacije
Ned Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Asocijacije
Ned Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Kaladont
Ned Feb 09, 2014 4:56 pm od maja

» Kaladont imena
Ned Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Najlepša reč
Ned Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Oceni avatar..
Ned Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojimo po 1 pa dokle stignemo....
Ned Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojanje u slikama
Pet Sep 13, 2013 7:37 pm od Hanna..

» R
Čet Jan 31, 2013 5:15 pm od Flanders

» Koje su boje Vaše oči?
Sub Jan 26, 2013 2:35 am od vanja

» Trenutno slušam...
Uto Jan 08, 2013 1:13 am od Kaktussic

» Ja sam zadnja...
Sre Dec 26, 2012 1:31 pm od maja

Ključne reči
erotske momenta 2011 urbane slici osecam osećate Ljubavna pesme trenutno ovog NOVE balašević legende pisma Stihovi volim Ceca horoskop priče Kako stihu verujem kaladont slike ljubav
Prijatelji foruma
SENSUAL BannerFans.com Image hosted by servimg.com BannerFans.com PASSION
S1

Share | 

Najveće ženske greške kod zavođenja

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
radioaktivna
Administrator
Administrator

Ženski Broj poruka : 9209
Datum upisa : 17.03.2011
Godina : 116

PočaljiNaslov: Najveće ženske greške kod zavođenja   Sre Avg 17, 2011 1:14 am

Koketiranje i faza zavođenja muškarca koji vam se sviđa najzanimljivije je razdoblje kojeg bi se uvek trebali rado sećati. Ali isto tako u ovom razdoblju je najvažnije ostaviti što bolji utisak zbog čega se događaju i najveće pogreške. Donosimo 5 najvećih pogrešaka koje žene čine na početku veze.
1. Veza i samo veza
Početci mogu biti vrlo zanimljivi, a većina žena kada upozna muškarca koji joj se sviđa svoj život u potpunosti posvećuje njemu. Greška!

Nemojte si dozvoliti da muškarac kojeg ste tek upoznali postane jedina stvar koja vas veseli. Zadržite navike i družite se s ljudima koji su vas ispunjavali i pre ljubavne veze. Na taj ćete mu način pokazati da ste samostalna, snažna i zanimljiva osoba i pritom ga nećete gušiti. Veza neka dođe sama od sebe, a do tada uživajte u strasti.

2. Seks na prvom sastanku
Prvi i drugi spoj trebali bi biti istraživački i pomalo mistični. Ima li išta lepše od dvoje ljudi koji uživaju u zajedničkom druženju nabijenom strašću.

Ovaj trenutak trebao bi potrajati jer iako muškarci jako vole seks, ne znači da ćete mu se više svideti ako mu to odmah i omogućite. Nabildajte požudu, a kada dođe vreme za prvi seksualni odnos, njegova će mašta i požuda dodatno uzavreti strasti.

3. Lažno predstavljanje
Svi se mi volimo predstaviti u najboljem mogućem svetlu. Ali, planirate li s novim muškarcem u vašem životu nešto više od nekoliko seksualnih činova, budite spremni da će vaša osobnost vrlo brzo isplivati na površinu, a vi možete tada ispasti kao lažljivica.

Muškarci su puno iskreniji od žena pa će samim time ceniti i vašu iskrenost. Budite ono što jeste, a ako mu se to ne svidi onda vas nije niti zaslužio.

4. Posesivnost
Početci veze trebaju biti strastveni, romantični i spontani. Ne dozvolite si da postanete jedna od onih žena koje u svakom trenutku moraju znati gde je, s kim je i koliko vas voli.

Posesivnost dovodi do ljubomore, a ljubomora može biti vrlo opasna i kontraproduktivna. Uživajte u iščekivanju ponovnog susreta i dozvolite mu da ima život izvan vaše ljubavne zajednice.

MIA

Najveće ženske greške kod zavođenja
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Mi pecado/Grešne duše
» Vruće ženske maštarije o seksu
» Za ženske oči: Vilijam Levi na naslovnici magazina
» ISPOVEST ČOVEKA SA NAJVEĆIM PENISOM: Sam sam sebi pružao oralni seks! To više ne radim, bole me leđa
» Alergija - uzrok i načini liječenja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Dark Side of the Moon :: Ljubav i Sex :: Ženska stana sveta-
Skoči na: