The Dark Side of the Moon
The Dark Side of the Moon
The Dark Side of the Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum ljubavi - Sunčev Cvet
 
PortalPrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Predstavljanje vaših sajtova
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyPon Jun 22, 2015 1:28 am od Ana81

» Priče za laku noć ;)
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyPon Jul 28, 2014 5:53 pm od radioaktivna

» Urbane legende
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyPon Jul 28, 2014 5:50 pm od radioaktivna

» Ljubavne asocijacije
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyNed Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Asocijacije
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyNed Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Kaladont
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyNed Feb 09, 2014 4:56 pm od maja

» Kaladont imena
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyNed Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Najlepša reč
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyNed Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Oceni avatar..
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyNed Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojimo po 1 pa dokle stignemo....
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyNed Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojanje u slikama
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyPet Sep 13, 2013 7:37 pm od Hanna..

» R
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyČet Jan 31, 2013 5:15 pm od Flanders

» Koje su boje Vaše oči?
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptySub Jan 26, 2013 2:35 am od vanja

» Trenutno slušam...
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyUto Jan 08, 2013 1:13 am od Kaktussic

» Ja sam zadnja...
Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptySre Dec 26, 2012 1:31 pm od maja

Ključne reči
ljubav

 

 Da li ste romantična duša ili razmažena dama?

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
radioaktivna
Administrator
Administrator
radioaktivna


Ženski Broj poruka : 9209
Datum upisa : 17.03.2011
Godina : 124
Lokacija : zvezdana prašina

Da li ste romantična duša ili razmažena dama? Empty
PočaljiNaslov: Da li ste romantična duša ili razmažena dama?   Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyČet Mar 24, 2011 8:12 pm


Da li ste ljubomorni što on provodi više vremena s kolegama s posla nego s vama ili ste srećni jer smatrate da je društven tip i izlazi koliko želi? Da li ste razmažena dama kojoj se stalno mora udovoljavati ili sramežljiva "dušica" kojoj svi naređuju?




Poslednji izmenio Sunčev cvet dana Čet Mar 24, 2011 8:30 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://dark.forumsc.net
nitapita
Moderator
Moderator
nitapita


Ženski Broj poruka : 891
Datum upisa : 18.03.2011
Godina : 39

Da li ste romantična duša ili razmažena dama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste romantična duša ili razmažena dama?   Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyČet Mar 24, 2011 8:28 pm

a di je test? :yyy:
Nazad na vrh Ići dole
radioaktivna
Administrator
Administrator
radioaktivna


Ženski Broj poruka : 9209
Datum upisa : 17.03.2011
Godina : 124
Lokacija : zvezdana prašina

Da li ste romantična duša ili razmažena dama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste romantična duša ili razmažena dama?   Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyČet Mar 24, 2011 8:29 pm

:smeh:
Nazad na vrh Ići dole
https://dark.forumsc.net
nitapita
Moderator
Moderator
nitapita


Ženski Broj poruka : 891
Datum upisa : 18.03.2011
Godina : 39

Da li ste romantična duša ili razmažena dama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste romantična duša ili razmažena dama?   Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyČet Mar 24, 2011 8:30 pm

:ppp:
Nazad na vrh Ići dole
radioaktivna
Administrator
Administrator
radioaktivna


Ženski Broj poruka : 9209
Datum upisa : 17.03.2011
Godina : 124
Lokacija : zvezdana prašina

Da li ste romantična duša ili razmažena dama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste romantična duša ili razmažena dama?   Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyČet Mar 24, 2011 8:31 pm

:smeh: ma ne piše test :ppp:
Nazad na vrh Ići dole
https://dark.forumsc.net
nitapita
Moderator
Moderator
nitapita


Ženski Broj poruka : 891
Datum upisa : 18.03.2011
Godina : 39

Da li ste romantična duša ili razmažena dama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste romantična duša ili razmažena dama?   Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyČet Mar 24, 2011 8:32 pm

pisalo je :ppp:
Nazad na vrh Ići dole
radioaktivna
Administrator
Administrator
radioaktivna


Ženski Broj poruka : 9209
Datum upisa : 17.03.2011
Godina : 124
Lokacija : zvezdana prašina

Da li ste romantična duša ili razmažena dama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste romantična duša ili razmažena dama?   Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyČet Mar 24, 2011 8:34 pm

:ppp: znam šalim se
Nazad na vrh Ići dole
https://dark.forumsc.net
nitapita
Moderator
Moderator
nitapita


Ženski Broj poruka : 891
Datum upisa : 18.03.2011
Godina : 39

Da li ste romantična duša ili razmažena dama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste romantična duša ili razmažena dama?   Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyPet Apr 01, 2011 2:11 pm

jako sam romanticna :ruza:
Nazad na vrh Ići dole
KaTe
VIP
VIP
KaTe


Ženski Broj poruka : 321
Datum upisa : 18.05.2011

Da li ste romantična duša ili razmažena dama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste romantična duša ili razmažena dama?   Da li ste romantična duša ili razmažena dama? EmptyNed Maj 22, 2011 12:48 am

Nisam romantična,na način...isforsana romantika,sada je on kao osmislio večeru,piće itd...presmiješno mi je to...
Za mene je romantika trenutak,jedan trenutak u kojem sam se ja osjetila posebnom...koji je spontan,a ne isforsan.
Nazad na vrh Ići dole
http://debilana.forumotion.com/
Sponsored content





Da li ste romantična duša ili razmažena dama? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste romantična duša ili razmažena dama?   Da li ste romantična duša ili razmažena dama? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste romantična duša ili razmažena dama?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Duša

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Dark Side of the Moon :: Ljubav i Sex :: Ljubavne nedoumice-
Skoči na: