The Dark Side of the Moon
The Dark Side of the Moon
The Dark Side of the Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum ljubavi - Sunčev Cvet
 
PortalPrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Predstavljanje vaših sajtova
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptyPon Jun 22, 2015 1:28 am od Ana81

» Priče za laku noć ;)
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptyPon Jul 28, 2014 5:53 pm od radioaktivna

» Urbane legende
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptyPon Jul 28, 2014 5:50 pm od radioaktivna

» Ljubavne asocijacije
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptyNed Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Asocijacije
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptyNed Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Kaladont
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptyNed Feb 09, 2014 4:56 pm od maja

» Kaladont imena
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptyNed Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Najlepša reč
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptyNed Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Oceni avatar..
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptyNed Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojimo po 1 pa dokle stignemo....
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptyNed Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojanje u slikama
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptyPet Sep 13, 2013 7:37 pm od Hanna..

» R
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptyČet Jan 31, 2013 5:15 pm od Flanders

» Koje su boje Vaše oči?
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptySub Jan 26, 2013 2:35 am od vanja

» Trenutno slušam...
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptyUto Jan 08, 2013 1:13 am od Kaktussic

» Ja sam zadnja...
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptySre Dec 26, 2012 1:31 pm od maja

Ključne reči
ljubav

 

 Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha?

Ići dole 
AutorPoruka
radioaktivna
Administrator
Administrator
radioaktivna


Ženski Broj poruka : 9209
Datum upisa : 17.03.2011
Godina : 124
Lokacija : zvezdana prašina

Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? Empty
PočaljiNaslov: Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha?   Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha? EmptyNed Maj 22, 2011 11:36 am

Koliko ste dobri u prepoznavanju osmeha? Radi li se o iskrenom osmehu ili "lažnjaku"? Najpre trebate odrediti svoj pogled na život (optimist ili pesimist), te samopouzdanje po pitanju prepoznavanja osmeha. Svaki osmeh možete pustiti (kao filmić) samo jednom, ima ih ukupno 20.

http://www.bbc.co.uk/science/humanbody/mind/surveys/smiles/index.shtml
Nazad na vrh Ići dole
https://dark.forumsc.net
 
Koliko ste dobri u prepoznavanju osmijeha?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Koliko smo mi psiholozi?
» Koliko trošite na net??...
» Koliko alkohola je previše?
»  Koliko razmišljamo o sebi..
» Koliko brzo kucate ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Dark Side of the Moon :: Druženje, Zabava :: Razbibriga :: Testovi-
Skoči na: