The Dark Side of the Moon
The Dark Side of the Moon
The Dark Side of the Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum ljubavi - Sunčev Cvet
 
PortalPrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Predstavljanje vaših sajtova
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptyPon Jun 22, 2015 1:28 am od Ana81

» Priče za laku noć ;)
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptyPon Jul 28, 2014 5:53 pm od radioaktivna

» Urbane legende
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptyPon Jul 28, 2014 5:50 pm od radioaktivna

» Ljubavne asocijacije
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptyNed Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Asocijacije
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptyNed Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Kaladont
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptyNed Feb 09, 2014 4:56 pm od maja

» Kaladont imena
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptyNed Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Najlepša reč
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptyNed Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Oceni avatar..
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptyNed Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojimo po 1 pa dokle stignemo....
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptyNed Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojanje u slikama
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptyPet Sep 13, 2013 7:37 pm od Hanna..

» R
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptyČet Jan 31, 2013 5:15 pm od Flanders

» Koje su boje Vaše oči?
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptySub Jan 26, 2013 2:35 am od vanja

» Trenutno slušam...
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptyUto Jan 08, 2013 1:13 am od Kaktussic

» Ja sam zadnja...
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptySre Dec 26, 2012 1:31 pm od maja

Ključne reči
ljubav

 

 Seksualna pitanja tinejdžera časopisima

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Orao
VIP
VIP
Orao


Muški Broj poruka : 862
Datum upisa : 31.03.2011
Godina : 43
Lokacija : NS

Seksualna pitanja tinejdžera časopisima Empty
PočaljiNaslov: Seksualna pitanja tinejdžera časopisima   Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptySub Jun 11, 2011 12:28 pm

Ovo su pisma tinejdžera iz ex-YU koja su upućena časopisima tipa OK, Bravo i sl. Njihovi problemi su isključivo seksualne prirode…

* Masturbiram jastukom… mogu li ostati u drugom stanju?
* sela sam u pišalinu. Da li sam trudna?
* Kupali smo se zajedno i on je svršio u vodu.. Mogu li ostati trudna?
* Gurnuo mi je prst dole, da li sam još nevina?
* Sa dečkom sam stupila u intimne odnose pre godinu dana i stalno koristim pilulu.
*
Pre mesec dana, na fakultetu sam upoznala momka s kojim sam takođe stupila u intimne odnose. Moje je pitanje da li moram uzimati još jednu pilulu, jednu za dečka, a drugu za kolegu sa faksa?

* “Pomozite molim vas, stalno mi na kiti ispod glavića nešt belo! U potpisu : Sokol “
* Odgovor : SOKOLE, OPERI GA!!! (Ovo je doslovan odgovor!)
*
Ćao, imam pitanje za vas! Zanima me imali težina kakve veze s menstruacijom, svi me u školi zezaju radi moje debljine. Otkako sam dobila menstruaciju seksualno se iživljavam na igračkama. Zašto? Da li sam normalna??? POMOZITE!!!
* J*bala sam se s dedom, da li sam normalna!
* Gledala sam (film-za-odrasle)-ić, treba li ga premotat kad ga budem vraćala u videoteku ..?
* Ako se j*bem u čmar, jesam li devica?

*
Imam 15 godina i nameravam stupiti u intimni odnos sa svojim momkom, ali me užasno strah da ne ostanem trudna. Mislim, da ostanem trudna to bi bila tragedija jer je momak jako siromašan, a mama mi daje dnevno samo 10 kuna za kavu i kad bi skupljala za abić trebalo bi mi 5 godina,
a trudnoća traje samo 9 meseci. Što da radim?

* Ćao! Imam 11 godina. U trećem mesecu ove godine primetila sam da kad stavim ruku na trbuh, osetim neko kucanje oko pupka. Mislila sam da sam možda trudna. Užasno se bojim trudnoće!!! Nisam još nikad imala decka, a kamoli da sam spavala s njim, al mislim da sam trudna jer to kucanje osetim tačno oko pupka. Je li moguće da sam trudna ako sam se samozadovoljavala ili to uopšte nema veze sa trudnoćom…

* Imam 12 godina i ljubila sam se dečkom. posle smo se “trljali ” preko prekrivača… jel mogu ostat trudna???
* Imam 16 god, spavala sam nedavno s dečkom i čula sam da do 18 god himen ti ponovno naraste…. koliko mu vremena treba?

* Spavam s 2 dečka, da li ovaj prvi dok spavam s njim može ukapirati da sam ga prevarila?
* Imam 13 god i pokazujem pi**u dečacima u wc i jako mi je neugodno jer imam veliki crveni bubuljica tamo dole… kako da se rešim bubuljice???
* Moze li ginekolog ukapirati da mastrubiram…..?
* Hoće li moji roditelji ukapirati da više nisam devica….?
* Je li istina da masturbacija izaziva neplodnost…. ?

* Prijateljica mi je rekla da ako se istuširam nakon sexa neću ostati trudna…. jel to istina…?
* Imam 13 godina i nedavno sam spavala s rođakom u istoj sobi (na odvojenim krevetima). Mogu li zatrudniti?
*
Vise mi je tipova sa partya reklo da ako jedem bombone (ectasy) da ne mogu zatrudniti, pa sam dala da svšavaju u mene. Sada sam trudna - da
li to znači da su lagali, ili nisam konzumirala dovoljno tableta?
*
Zadovoljavala sam se olovkom i toliko sam se zanela da sam je gurnula prejako i malo sam krvarila? Da li je to bio moj prvi sex?
* Da li mogu zatrudniti ako se kupam sa malim bratom u kadi?
* Čula sam neke cure iz 8 razreda spominju reč peting, pa me zanima šta je to i da li se može izlečiti. Hvala.
*
Imam redovan seks sa dečkom bez kondoma. Primetila sam da mi rastu grudi, stomak mi se uvećao a menstruacija mi kasni četiri meseca. Da li to znači da sam možda trudna?

* Imam devojku, ali povremeno jednom prijatelju pušim *****. Da li sam homoseksualac? (Odgovor: Ne, ti si biseksualac)

*
Pišem vam prvi put, iako redovito čitam vašu reviju. Mislim kako je ful kul. U toj rubrici sam saznao puno korisnih stvari, zato sam se odlučio
da vas pitam za mišljenje. Star sam 15 i po godina i imam već neko vreme curu. J*bali još nismo, ali to nije problem. Imam starijeg brata, ima 21 godinu, koji mi je pokazao kako se d*ka. Tada sam bio star 12 godina. Sada svaki dan skupa d*kamo, pa pušimo. A brat bi volio i j*bati se samnom. Ali meni je to gadno i radije bi i sa curom j*bao. Je li to pogrešno što radimo? Zbog toga još ne znači da sam p*der, ili? Hoće li me cura “ubiti” ako joj kažem? Ful hvala…

* Spavala sam s dečkovim bratom, da li se to smatra varanjem?
* Imam 13 godina, nikada se nisam poljubila s dečkom niti spavala s njime ali malo sam se udebljala, da li sam trudna?
* Imam 13 godina jako sam lepa, zgodna i imam velike grudi. Pomozite, što da radim?
* Ja i prijateljica smo se juče s dva dečka mazile i ljubile na krevetu.. Danas celi dan imamo vetrove! Jesmo li trudne???
Odgovor: Mozda ste se samo pasulja najele…
*
Samozadovoljavala sam se s Barbikom usled čega je Barbiki ispala glava i ostala “unutra”… Što da radim? Molim vas, ne šaljite me ginekologu…
* Imam 16 godina i imam dečka s kojim imam intimne odnose. Muči me što on voli da mi gura grlić boce tamo dole. Moje pitanje je da li mi je dečko alkoholičar.
* uvek kad se tuširam okrenem tuš prema sebi i to mi jako paše, da li sam normalna???
Odgovor: A kak bi se drugacije mogla tuširati?
* Neki dan sam ušao kod roditelja u sobu i oni su jako stenjali, da li su normalni?
* Primijetila sam da na reklamama za uloške uvek bude neka plava tečnost, a meni curi crveno.. Jesam li normalna?
*
Imam 13 godina i postat ću tata. uvek sam bio iskusniji od prijatelja, bio sam faca škole i u mene su se zaljubile sve osmašice. Pomozite!
Nazad na vrh Ići dole
magnet
VIP
VIP
magnet


Muški Broj poruka : 22
Datum upisa : 10.04.2011
Godina : 53

Seksualna pitanja tinejdžera časopisima Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksualna pitanja tinejdžera časopisima   Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptySub Jun 11, 2011 12:47 pm

:krsti:
Nazad na vrh Ići dole
radioaktivna
Administrator
Administrator
radioaktivna


Ženski Broj poruka : 9209
Datum upisa : 17.03.2011
Godina : 124
Lokacija : zvezdana prašina

Seksualna pitanja tinejdžera časopisima Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksualna pitanja tinejdžera časopisima   Seksualna pitanja tinejdžera časopisima EmptySub Jun 11, 2011 11:00 pm

:smeh: užas
Nazad na vrh Ići dole
https://dark.forumsc.net
Sponsored content





Seksualna pitanja tinejdžera časopisima Empty
PočaljiNaslov: Re: Seksualna pitanja tinejdžera časopisima   Seksualna pitanja tinejdžera časopisima Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Seksualna pitanja tinejdžera časopisima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 4 najveća seksualna straha kod muškaraca
» 10 muških odgovora na ženska pitanja
» Pre nego što je oženite, postavite joj ova pitanja
»  Pitanja koja će vam promeniti život
» Idealni odgovori na glupa pitanja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Dark Side of the Moon :: Ljubav i Sex :: Zašto kažeš ljubav, a misliš na sex !? .. :) (+18)-
Skoči na: