The Dark Side of the Moon
The Dark Side of the Moon
The Dark Side of the Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum ljubavi - Sunčev Cvet
 
PortalPrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Predstavljanje vaših sajtova
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyPon Jun 22, 2015 1:28 am od Ana81

» Priče za laku noć ;)
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyPon Jul 28, 2014 5:53 pm od radioaktivna

» Urbane legende
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyPon Jul 28, 2014 5:50 pm od radioaktivna

» Ljubavne asocijacije
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyNed Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Asocijacije
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyNed Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Kaladont
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyNed Feb 09, 2014 4:56 pm od maja

» Kaladont imena
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyNed Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Najlepša reč
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyNed Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Oceni avatar..
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyNed Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojimo po 1 pa dokle stignemo....
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyNed Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojanje u slikama
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyPet Sep 13, 2013 7:37 pm od Hanna..

» R
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyČet Jan 31, 2013 5:15 pm od Flanders

» Koje su boje Vaše oči?
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptySub Jan 26, 2013 2:35 am od vanja

» Trenutno slušam...
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyUto Jan 08, 2013 1:13 am od Kaktussic

» Ja sam zadnja...
Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptySre Dec 26, 2012 1:31 pm od maja

Ključne reči
ljubav

 

 Šta žene mogu da nauče od muškaraca?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
radioaktivna
Administrator
Administrator
radioaktivna


Ženski Broj poruka : 9209
Datum upisa : 17.03.2011
Godina : 124
Lokacija : zvezdana prašina

Šta žene mogu da nauče od muškaraca? Empty
PočaljiNaslov: Šta žene mogu da nauče od muškaraca?   Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyPet Jul 08, 2011 5:56 pm


Žene se stalno žale na muškarce. Nervira nas što su naivni, površni, što ne umeju da slušaju. A šta je sa nama, boginjama? Da li mi žene, zaista mislimo da znamo sve odgovore?




Da li zaista verujemo da se mučimo jer živimo sa muškarcem i da smo savršene za komunikaciju?

Moramo da naučimo da više cenimo muškarca u našem životu: ako im nešto lepo saopštimo, poslušaće nas i trudiće se da budu dobri za nas. A žene, nisu savršene, i mnogo toga mogu da nauče od svog partnera:

-Da budu prirodne, direktne i da nose manje šminke. Muškarci veruju da smo dovoljno dobre, zato i mi u to moramo verovati. Oni ne nose maske i vrtoglave štikle. Govore šta misle bez ikakvog uvijanja.

-Ne govorite drugaricama sve o vezi sa partnerom – oni nas ne ogovaraju iza leđa. Mi, sa druge strane, ne izostavljamo nijedan detalj, kada sa drugaricom razgovaramo o našem intimnom životu. Prijateljice ne moraju da znaju sve. Istina je da su dobri terapeti, ali ne zahteva svaka situacija jednog. Dokažite partneru da ste tim i da radite zajedno.

-Gledajte vaše stvari i ne mešajte se u tuđe živote. Muškarci dižu noge na sto, gledaju utakmice, manje se bave kućnim poslovima i više se igraju. Oni ne brinu zbog svega i svačega. Takve treba i mi da budemo.

-Prihvatite kompliment. Muškarci vole komplimente pa čak i razgovore usmeravaju na tu stranu da “izmame” po neki. Žene ne umeju da ih prihvataju, kod njih ništa nije jednostavno. Prestanite sa tim.

-Budite strpljive u vezi i prestanite da gunđate partneru. Žene imaju običaj da budu nestrpljive, menjaju raspoloženja svaki čas. Muškarcima se to ne dešava. Zato se opustite, spustite ton glasa i okanite se potrebe da sve kontrolišete.

-Komunicirajte lepo, bez komplikacija. Nekad se toliko zapetljamo u razgovor i sve što kažemo traje predugo. Na kraju ni mi same, a ni drugi ne znaju šta smo htele da kažemo. Sa druge strane, muškarci znaju sve da kažu u 25 reči ili manje. Kada sa njima razgovaramo i ako naš odgovor traje duže od par minuta, sve što oni čuju nakon tog vremena je bla,bla,bla...

-Lepo pitajte šta vam treba. Od partnera uvek očekujemo da nam čita misli. Zato mu samo nešto nagovestimo, ubacimo po koju metaforu, parabolu i zaključimo da je sve u redu – a to ne može biti dalje od istine. Onda se osećamo povređeno zato što nas, jadničak, nije razumeo. Muškarci su bukvalna bića koja direktno kažu šta žele, dok mi od svega pravimo prezentacije sa statistikama i argumentima.



izvor
Nazad na vrh Ići dole
https://dark.forumsc.net
loota28
VIP
VIP
loota28


Ženski Broj poruka : 87
Datum upisa : 11.08.2011
Godina : 40

Šta žene mogu da nauče od muškaraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta žene mogu da nauče od muškaraca?   Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyPet Avg 12, 2011 12:34 am

Ništa pametno.
Nazad na vrh Ići dole
radioaktivna
Administrator
Administrator
radioaktivna


Ženski Broj poruka : 9209
Datum upisa : 17.03.2011
Godina : 124
Lokacija : zvezdana prašina

Šta žene mogu da nauče od muškaraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta žene mogu da nauče od muškaraca?   Šta žene mogu da nauče od muškaraca? EmptyPet Avg 12, 2011 12:52 am

kako se čuva daljinski :ppp:
Nazad na vrh Ići dole
https://dark.forumsc.net
Sponsored content





Šta žene mogu da nauče od muškaraca? Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta žene mogu da nauče od muškaraca?   Šta žene mogu da nauče od muškaraca? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta žene mogu da nauče od muškaraca?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ne mogu da odolim
» 7 tipova muškaraca koje morate upoznati
» 7 tipova muškaraca koje morate upoznati
» Da li mozete bez muskaraca?
» Zašto žene varaju?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Dark Side of the Moon :: Ljubav i Sex :: Ženska stana sveta-
Skoči na: