The Dark Side of the Moon
The Dark Side of the Moon
The Dark Side of the Moon
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum ljubavi - Sunčev Cvet
 
PortalPrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Zadnje teme
» Predstavljanje vaših sajtova
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyPon Jun 22, 2015 1:28 am od Ana81

» Priče za laku noć ;)
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyPon Jul 28, 2014 5:53 pm od radioaktivna

» Urbane legende
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyPon Jul 28, 2014 5:50 pm od radioaktivna

» Ljubavne asocijacije
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyNed Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Asocijacije
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyNed Feb 09, 2014 4:57 pm od maja

» Kaladont
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyNed Feb 09, 2014 4:56 pm od maja

» Kaladont imena
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyNed Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Najlepša reč
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyNed Feb 09, 2014 4:55 pm od maja

» Oceni avatar..
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyNed Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojimo po 1 pa dokle stignemo....
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyNed Feb 09, 2014 4:54 pm od maja

» Brojanje u slikama
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyPet Sep 13, 2013 7:37 pm od Hanna..

» R
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyČet Jan 31, 2013 5:15 pm od Flanders

» Koje su boje Vaše oči?
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptySub Jan 26, 2013 2:35 am od vanja

» Trenutno slušam...
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyUto Jan 08, 2013 1:13 am od Kaktussic

» Ja sam zadnja...
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptySre Dec 26, 2012 1:31 pm od maja

Ključne reči
ljubav

 

 5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
radioaktivna
Administrator
Administrator
radioaktivna


Ženski Broj poruka : 9209
Datum upisa : 17.03.2011
Godina : 124
Lokacija : zvezdana prašina

5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći Empty
PočaljiNaslov: 5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći   5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyČet Apr 14, 2011 12:21 am

Čak i u najboljoj namjeri, muškarci ponekad znaju izreći rečenice od kojih se ženama diže kosa na glavi ili upali alarm za početak svađe. Kako biste je izbegli probajte nekako prećutati 5 nepoželjnih rečenica u vašoj vezi.
Rečenica br. 1:
‘Ne sviđa mi se ta suknja (ili bilo koji deo odeće)’

I dok muškarac provede maksimum 30 sekundi prilikom odevanja, proveravajući samo je li na njima sve čisto i ispeglano, žena može provesti sate i sate razmišljajući o svojoj modnoj kombinaciji. Ukoliko ona obuče nešto što ne volite, budite taktični i recite kako je obožavate u nekoj drugoj odeći.

Rečenica br. 2:
‘Vau, ona je seksi’ ili ‘Hajde da probamo u troje’
Ukoliko ne razmišljate i kažete ovako nešto, partnerica će gotovo 100 posto pomisliti ‘Ja mu nisam dovoljna’. Da biste shvatili kako se ona oseća, zamislite obrnutu situaciju i shvatićete kakvu ste glupost izrekli. Ukoliko želite izbeći ovakve situacije, i ukoliko vas vaša draga upita je li neka njena prijateljica seksi, taktično odgovorite potvrdno, ali uvek istaknite volite samo nju.

Rečenica br. 3:
‘Ja tebe ne zaslužujem’ ili ‘Zaslužuješ boljeg od mene’
Čak da je to i tačno, govoreći joj da je iznad vaše lige može je samo uveriti u to što joj govorite. Ona možda već i oseća da ima može imati boljeg dečka od vas. Međutim, ona u vama vidi nešto što ne prepoznaje kod ostalih muškaraca – možda vaš humor, šarm, vašu sposobnost da je učinite sretnom ženom. Ne potencirajte vaše probleme ili nedostatak samopouzdanja, jer ako joj date razlog, može ga stvarno upotrebiti kao razlog za odlazak.

Rečenica br. 4:
‘Imaš li PMS?’
Ukoliko primetite da je neraspoložena, nemojte nikad postaviti ovo pitanje. Umesto da potencirate razloge, i samim tim dovedete do svađe, probajte ostvariti komunikaciju i naterati svoju partnericu da priča o svojim problemima.

Rečenica br. 5:
‘Jesi li svršila?’ ili ‘ Je li bilo dobro’
Ukoliko u seksu oboje uživate, njeni uzdasi govore više od reči i zato nikad nemojte postaviti ovako glupo pitanje.

MIA
Nazad na vrh Ići dole
https://dark.forumsc.net
Hanna...
VIP
VIP
Hanna...


Ženski Broj poruka : 1183
Datum upisa : 23.05.2011
Godina : 1834

5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći Empty
PočaljiNaslov: Re: 5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći   5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći EmptyPon Jul 04, 2011 2:26 pm

Ukoliko ozbiljno to misli, onda se slažem za rečenicu pod brojem 2.
A sve ostalo je podnošljivo, nije uvrijedljivo.
Nazad na vrh Ići dole
 
5 najglupljih rečenica koje joj ne smete reći
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» 10 rečenica koje paraju muške uši
» Sa koje tri reči počinjete ljubavno pismo...
» Moć reči
» Erotične reči
» Šta muškarcu nikada ne smeš reći u svađi?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
The Dark Side of the Moon :: Ljubav i Sex :: Muška strana sveta-
Skoči na: